NUMER ALARMOWY GR 886 579 408
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Archiwum Zdjęć
Artykuły
Forum
Linki
Szukaj
Kalendarz
Download
Informacje o SIM:
Kim jesteśmy?
Co proponujemy
Kontakt
Wzorowy wolontariusz
Regulamin SIM PCK w Wejherowie
Kursy Pierwszej Pomocy
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
Informacje o GR:
Historia
PROJEKTY
Integracja-Gorączka Sobotniej Nocy
Podziękowania
Honorowi Dawcy Krwi PCK
Oddaj Krew
Działalność Klubu HDK PCK w Wejherowie
Szkolne Koła PCK
Działalność SK PCK
Wykaz SK PCK
Oddział Rejonowy PCK:
Oddział Rejonowy PCK w Wejherowie
KAMPANIA 1%

Chcesz nas wesprzeć ?

Kliknij tutaj !

Z góry dziękujemy

FACEBOOK
Motto

" Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym." - Barbara Bush (żona Georga H.W. Busha)

SPONSORZY
Kaszubski Bank Spółdzielczy

AUTO Brudniewicz

Nasi Przyjaciele
Oficjalna strona GR PCK Gdynia

Wejherowo - serwis informacyjny

Blog obozu w Garczynie

Klub HDK przy ZR PCK Wejherowo

SK PCK w Gim. nr 1 w Rumi

KS TYTANI Wejherowo
Wsparcie

Chcesz Nas wesprzeć ?

Poprzez zaangażowanie w obstawy przedmedyczne oraz pokazy pierwszej pomocy, Grupa Ratownictwa samodzielnie zdobywa środki finansowe na swoją działalność. Rocznie prowadzonych jest kilkadziesiąt akcji w których uczestniczą nasi Ratownicy, tak uzyskane środki w całości przeznaczymy na zakup nowego wyposażenia ratowniczego oraz szkolenia dla Ratowników. Jako GR PCK nie jesteśmy dotowani przez państwo ani jego jednostki samorządowe.Bez pomocy darczyńców nie udałoby się nam osiągnąć obecnego poziomu wiedzy, umiejętności jak i stanu sprzętowego.Dla chcących wesprzeć realizację celów statutowych Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża "Wejherowo" przygotowaliśmy potrzebne do tego informacje:

Darowizna materialna lub finansowa
Na przestrzeni ostatnich lat, dzięki zaangażowaniu w obstawy przedmedyczne, pokazy pierwszej pomocy oraz wsparciu darczyńców udało nam się zgromadzić profesjonalny sprzęt ratowniczy. Nieustannie podnosząc swoje umiejętności, dzięki wytężonej pracy planujemy z biegiem czasu wzbogacić się o nowe wyposażenie.

Przekazana darowizna, zarówno w formie materialne jak i finansowej jest jednym ze sposobów wparcia Grupy Ratownictwa PCK Wejherowo.

Jeśli wolisz zrealizować tradycyjny przelew, podajemy również numer konta:

04 1160 2202 0000 0000 5400 1893
Bank Millennium S.A. oddział Wejherowo
z dopiskiem: "Dla GR PCK Wejherowo"Darowiznę taką możesz odliczyć od podatku w zeznaniu podatkowym (osoby fizyczne - do 6% dochodu, osoby prawne - do 10% dochodu). W tym przypadku prosimy o kontakt mailowy (gr.wejherowo@pck.org.pl ) w celu sporządzenia umowy darowizny, na podstawie której będziesz mógł dokonać takiego rozliczenia.
1% podatku


Nie zawsze możesz pomóc komuś osobiście, ale to nie znaczy, że nie możesz pomóc mu wcale. Przekazując 1% dla Polskiego Czerwonego Krzyża pomagasz za naszym pośrednictwem.

My mamy doświadczenie w pomaganiu!

Polski Czerwony Krzyż od 93 lat opiekuje się osobami potrzebującymi i poszkodowanymi przez los. Nasza pomoc trafia rocznie do ponad 300 tysięcy osób. Finansujemy obiady dla głodnych dzieci, przygotowujemy wyprawki szkolne i organizujemy kolonie. Dla potrzebujących rodzin przygotowujemy paczki z żywnością, artykułami pierwszej potrzeby i ubraniami, a osobami starszymi i chorymi zajmują się siostry PCK. Nasi instruktorzy uczą zasad udzielania pierwszej pomocy, a wykwalifikowane Grupy Ratownictwa biorą udział w akcjach ratowniczych podczas wypadków i katastrof.

Więcej informacji na stronie internetowej www.pck.pl/1procent

Jak przekazać 1% podatku ?

Proszę wypełnić następujące rubryki w zeznaniu podatkowym PIT:

"Informacje uzupełniające - dane ułatwiające kontakt z podatnikiem”. Tu wpisz swój adres e-mail abyśmy mogli podziękować Ci za wsparcie.

"Informacje uzupełniające - cel szczegółowy". Tu wpisz „Dla GR PCK Wejherowo

„Nazwa OPP”. Tu wpisz: "POLSKI CZERWONY KRZYŻ"

„Numer KRS”. Tu wpisz: "0000225587"

„Wnioskowana kwota”. Tu wpisz wyliczoną kwotę 1% należnego podatku zaokrągloną do pełnych dziesiątek grosza w dół.
Jesteś zainteresowany stałą współpracą? Szukasz pomysłu na innowacyjną reklamę?Grupa Ratownictwa od lat współpracuje z firmami odpowiedzialnymi społecznie, dla których ważne jest niesienie pomocy potrzebującym osobom. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Grupą Ratownictwa PCK - Wejherowo, masz własny pomysł na wspólną aktywność, masz chęć i możliwość wesprzeć naszą działalność, zachęcamy do kontaktu !

Partnerstwo jest formą wspierania Grupy Ratownictwa w jej dążeniu do realizacji postawionych przed nią zadań, tj. udzielania pomocy wszystkim potrzebującym, uczestnictwa i koordynacji akcji ratowniczych. Wsparcie może mieć formę darowizny w formie materialnej jak i rzeczowej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

+ partnerstwo jako forma wsparcia, które przynosi nie tylko satysfakcję, ale również daje dodatkową możliwość zapoznania się z produktami Państwa firmy szerokiemu gronu potencjalnych klientów.

+ jesteśmy obecni i widoczni na imprezach masowych, gdzie liczba uczestników niejednokrotnie sięga dziesiątek tysięcy oraz obecni są przedstawiciele wszystkich mediów.

+ współpracujemy z dużymi firmami i organizacjami, organami administracji rządowej i samorządowej, i nie tylko...

+ pracując pośród społeczeństwa, regularnie szkoląc się wraz z innymi Grupami oraz formacjami podobnego typu, wykorzystywalibyśmy sprzęt który znalazł się na wyposażeniu GR PCK - Wejherowo dzięki Państwa ofiarności.

+ Polski Czerwony Krzyż, pod którego skrzydłami działamy, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się powszechnym zaufaniem organizacji humanitarnych, której aktywność stoi ponad jakimikolwiek podziałami dotyczącymi narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

+ jesteśmy prężnie działającą Grupą, która jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania.

Pragniemy nadmienić, że napis "Grupa Ratownictwa" oraz logo Polskiego Czerwonego Krzyża, niewątpliwie będą kojarzyć się pozytywnie także z produktami oraz logo Państwa firmy.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta pozwoli Państwu na podjęcie decyzji w sprawie wsparcia naszych działań lub innego rodzaju kooperacji. Wierzymy, że Państwa zaangażowanie w działalności Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża - Wejherowo oraz wspólnie odniesione sukcesy przyniosą obu stronom szereg korzyści. W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami!

ul. Hallera 1
84- 200 Wejherowo
Telefon kontaktowy: 0-505-071-134
E-mail: sekretarzgrm@gmail.com
gr.wejherowo@pck.org.pl

TUTAJ MOŻESZ WYPEŁNIĆ I ZŁOŻYĆ SWÓJ PIT ONLINE-kliknij na obrazek i się zarejestruj