NUMER ALARMOWY GR 886 579 408
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Archiwum Zdjęć
Artykuły
Forum
Linki
Szukaj
Kalendarz
Download
Informacje o SIM:
Kim jesteśmy?
Co proponujemy
Kontakt
Wzorowy wolontariusz
Regulamin SIM PCK w Wejherowie
Kursy Pierwszej Pomocy
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
Informacje o GR:
Historia
PROJEKTY
Integracja-Gorączka Sobotniej Nocy
Podziękowania
Honorowi Dawcy Krwi PCK
Oddaj Krew
Działalność Klubu HDK PCK w Wejherowie
Szkolne Koła PCK
Działalność SK PCK
Wykaz SK PCK
Oddział Rejonowy PCK:
Oddział Rejonowy PCK w Wejherowie
KAMPANIA 1%

Chcesz nas wesprzeć ?

Kliknij tutaj !

Z góry dziękujemy

FACEBOOK
Motto

" Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym." - Barbara Bush (żona Georga H.W. Busha)

SPONSORZY
Kaszubski Bank Spółdzielczy

AUTO Brudniewicz

Nasi Przyjaciele
Oficjalna strona GR PCK Gdynia

Wejherowo - serwis informacyjny

Blog obozu w Garczynie

Klub HDK przy ZR PCK Wejherowo

SK PCK w Gim. nr 1 w Rumi

KS TYTANI Wejherowo
Etap Rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Wejherowie 23.05.2014
MISTRZOSTWA PCK

23 maja 2014 na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Redzie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie odbył się Etap Rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.

O godzinie 8:00 wszyscy organizatorzy i sędziowie zebrali się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie, aby przygotowywać zawody.

O godzinie 9:30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Redzie rozpoczęło się uroczyste otwarcie mistrzostw. Obecni byli p. Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Wejherowie, p. Gabriela Lisius, wiceprezes OR PCK w Wejherowie, p. Waldemar Mruz, przedstawiciele władz samorządowych, Naczelnik OSP w Redzie, p. Zbigniew Klejno, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1, p. Marek Kamiński.

O godzinie 10:00 mistrzostwa rozpoczęły się one testem wiedzy, który wykonywała grupowo każda drużyna. Następnie pełną parą ruszyła część Mistrzostw na którą wszyscy czekali – scenki, czyli wiedza w praktyce :) Drużyny zmagały się z wieloma trudnymi przypadkami m.in. zakrztuszeniem, skręceniem, złamaniami, zatrzymaniem krążenia i wieloma innymi. Ponadto każda z drużyn brała udział w scence – FUN&PLAY organizowanej przez Straż Pożarną. Stacja ta okazała się miłą niespodzianką dla tych, którzy chcieli ochłodzić się w tak upalny i słoneczny dzień ;) Podczas gdy komisja liczyła głosy, wszyscy uczestnicy Mistrzostw zebrali się w sali gimnastycznej, aby posilić się przepysznymi drożdżówkami i zintegrować w tańcu... I nareszcie po tak długim dniu nadeszła chwila ogłoszenia wyników. W kategorii szkół gimnazjalnych III miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 w Wejherowie, II miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 w Rumii, I miejsce zajęło Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych III miejsce zajęło III LO w Wejherowie, II miejsce zajęło I LO w Wejherowie, I miejsce zajęło Technikum nr 1 w Wejherowie.

Zwycięzcą jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom mistrzostw i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że choć trochę przyczyniliśmy się do tego abyście zobaczyli, że Pierwsza Pomoc naprawdę jest super! Życzymy dalszych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na kolejne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK :)


Dodane przez Timonvit dnia 14 czerwiec 2014 22:40:490 Komentarzy ˇ 1198 Czytań - Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.